Mardin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Ev sahipliği, ülkemizde temel kavramlarından biridir. Bir kişi bu hayali gerçeğe dönüştürmeye hazır olduğunda, bir ev satın almak için izlenmesi gereken belirli adımlar vardır. Bu adımlar, kişinin gerçekten kendi evine sahip olmaya hazır olmasını, doğru yerin ve evin seçilmesini ve evin gerçek satın alımının mümkün olduğunca az sorunla ilerlemesini sağlar. Ev satın alma süreci, daha önce bir eve sahip olanlar için bile karmaşık olabilir.

Ne kadar konut alabileceğinizi ne tür bir peşinat için bütçe ayıracağınızı, aylık ipotek ödemesini ve yeni mülkü finanse etmek için ne tür bir kredi programını kullanacağınızı bilmek önemlidir.

Ev satın alma sürecinde, yanınızda doğru ekiple aşılabilecek birden fazla adım, katılan taraflar ve potansiyel zorluklar vardır. Temsilcinizin, değerleme uzmanınızın, tapu şirketinizin, ev denetçinizin, sigorta acentenizin ve borç vereninizin oynayacakları önemli roller vardır.

Yeni bir ev almak tam anlamıyla bir takım oyunudur. Çünkü dikkat edilmesi gereken çok sayıda görev, önemli zaman çizelgesi, belge ve sorumluluk vardır. Güvendiğiniz profesyonel bir ekiple çalışmanın yanı sıra, bireysel oyuncuların birlikte önemli kararları etkili bir şekilde iletme ve uygulama becerisine sahip olması da önemlidir.

Tasarruf vakti geldi, küçük tasarruflarınızı yatırıma dönüştürmek için doğru zaman şimdidir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Tasarruf finansmanı firmaları 30 yıldır hizmet veriyor. Bu sene itibarı ile de devlet denetimleri de başlayan sektörün en eskilerinden birisi de Birevim’dir.

Mardin gibi ülkemizin birçok nadide şehrinde ev almak için Birevim’in birbirinden avantajlı ve farklı gelir gruplarına yönelik avantajlarından faydalanmak Birevim ile mümkündür.

2006 yılından beri hizmet veren Birevim Mardin’de kredisiz ev alma fırsatını sizlere veriyor. Küçük taksitlerle ve peşinatsız nasıl ev alınır? Öğrenmek için Birevim Danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Neden Mardin’de Gayrimenkule Yatırım Yapmalıyım?

Mardin taş evleri, görkemli yapısı ve tarihi dokusu ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Peki bu evlerin özellikleri nelerdir? Mardin kenti denilince akla ilk gelen mimari bir şaheser ve önemli bir kültür simgesi olan Kredisiz Mardin Taş Ev‘dir. Bu evler 1979’da sit alanı ilan edildi. Sarı kireçtaşı bu tarihi evlerin ana yapı malzemesidir. Bu evlerde kapı, pencere, sundurma gibi zorunlu kullanımlar dışında ahşap kullanılmamıştır. Mardin’de ev almak ve bu medeniyetler şehrinde yaşamak büyük şanstır. Mardin’de 100 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmanız mümkündür!  

  • Şehir stratejik ve elverişli bir konumda yer almaktadır.
  • Şehrin muhteşem ulaşım hatları var.
  • Emlak piyasasına liberal yatırım.
  • Hızla gelişen ekonomi.
  • Çeşitli iş fırsatları.

Mardin Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Mardin Artuklu Şubesi

13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:76/F

Artuklu / Mardin

0482 212 81 72

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − twelve =