Nevşehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Birevim uzmanları, birisi ev almak için başvurduğunda 18 yaşını doldurmuş olduğunu ve düzenli bir ödeme şartını kontrol eder.

Kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Kredisiz bir ev alabilir miyim? Kredisiz bir ev satın almanın yolu vardır. İster devlet destekli bir kredi ister tasarruf faizsiz finansman sisteminde, ev alma şansınız hala var.

Kredi faiz ödemesi altında ezilmeden ya da almak istediğiniz eve ederinden fazla ücret ödemeden mülk sahibi olabilirsiniz.  Yazımızın devamında tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Nevşehir Tasarruf Finansmanı ile Helal Yoldan Ev Sahibi Ol!

Tasarruf finansmanı genellikle bir borçlu olarak ne kadar güvenilir olduğunuzla ilgilidir. Birisi size borç verdiğinde bu kredi geçmişinizin bir parçası haline gelir. Bir kredi için bankaya her başvurduğunuzda, borç verenler kredi geçmişinize bakarlar çünkü geri ödeme olasılığınızın bir göstergesi olarak görürler. Ancak tasarruf faizsiz finansman sisteminde tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak ve düzenli sabit bir gelire sahip olmaktır.

Kredisiz, peşinatsız ve küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkün!  Minimum tutarda taksit ödeyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.  Birevim’i ait ödeme sistemlerinde faiz ödemezsiniz ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.

Dini konularda hassas iseniz tasarruf finansmanı tam size göredir. Kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik kredisiz ev alma avantajları ve kampanyalarından faydalanarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Nevşehir’de küçük taksitlerle nasıl ev sahibi olunur?

Nevşehir yer altı zenginliklerini bir tarafa koyarsak özellikle turizm açısından en çok ziyaret edilen şehirlerimizden biridir.

  • Nevşehir’de taksitle ilgili tüm detayları ve bunların aylık değerlerini içeren bir sözleşme yazılması gerekir.
  • Bazı projeler yıllarca süren kredisiz ev taksit planları sunar.
  • Taksitle bir mülk satın alırken, Birevim ile tapuyu hemen alabilir veya gayrimenkul kura çekilişine göre alabilirsiniz.

Her durumda, ön ödeme yapmanız gerekmez, peşinatsız Birevim ile ev sahibi olabiliyorsunuz.

Nevşehir Birevim Şube Bilgileri Randevu Al

444 23 53 numaralı hattan ulaşarak size en yakın kredisiz ev şubesine ve danışmanına ulaşabilirsiniz.

2006 yılı itibarı ile birçok kişiyi ev sahibi yapan Birevim küçük taksitlerle ev sahibi yapıyor.   Çekinmeden aratın ve avantajlarınızı öğrenin, kendi şartlarınız ile ev sahibi olun.

Sonuç Kredisiz Ev Alma Sistemi Özeti

Nakit olarak birikim yapamadığınızda, tasarruf finansmanı ile peşinatsız olarak ev ve araba ihtiyacınızı faizsiz karşılayabileceğiniz bir sistemdir. Banka sistemine benzese de aslında tamda aynı değildir. Banka kredilerinden tasarruf finansmanını ayıran noktalar şunlardır. Bu sistemde faiz yok, dosya masrafı yok, peşinat yok, hatta taksitlerinizi dahi kendiniz belirliyorsunuz.

Vatandaşlık numaranız ve her ay ödeme yapacağınız aylık gelirinizi belirten bir evrak ile başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Küçük taksitlerle ev sahibi olmak için 444 23 53 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 1 =