Muğla Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Kredisiz ev almak istiyorsanız, önerebileceğimiz en iyi şehirlerden biri Muğla’dır. Ülkemizin en çok ziyaret edilen illerinden biridir ve her yaz milyonlarca insanın tercih ettiği bir turizm merkezidir. Birçoğu, tıpkı birçok medeniyetin bin yıldır yaptığı gibi, dünyanın bu cennet köşesinde kalıyor.

Yat turizmi, mükemmel yelken koşulları sayesinde gelişmektedir ve Muğla “Mavi Yolculuk” terimi ile eş anlamlıdır. Bölge iki göle sahiptir; Bafa Gölü ve Köyceğiz Gölü, Dalyan adlı pitoresk bir su yolu ile Akdeniz’e açılıyor. Bölge, karla kaplı zirveleri akarsularla birleşen ve denizle buluşmadan önce ekilebilir vadiler oluşturan birçok pınarı tutan yüksek dağları sayesinde tatlı su kaynakları açısından da zengindir.

Kıyı boyunca yaygın olan çam ormanları, mavi ve yeşilin görkemli kombinasyonlarını sunar. Tüm bölge turizm, tarım ve tarih açısından büyük önem taşıdığından, Muğla’da kredisiz yazlık almanızı öneririz. Mütevazı sırt çantalı gezginlerden büyük harcama yapanlara, huzur ve sessizlik arayanlardan yatırım fırsatları arayanlara, Muğla’da herkes için büyülü bir şeyler var. Türkiye’de emlak yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, Muğla kesinlikle radarınızda olmalı, çünkü yıllardır yabancılar nefes kesici yerlerinin çoğunda ve çevresinde arazi ve Muğla’da gayrimenkul satın alıyor. Peşinatsız ev alma seçenekleri için yazımızı okumaya devam edin.

Birevim Tasarruf Modelleri ile Faizsiz Ev Sahibi Ol 

İlk etapta önerimiz aylık tasarruf miktarınızı öğrenmenizdir. İkinci önerimiz ise almak istediğiniz evin tutarını öğrenmelisiniz. Bu bilgiler size kaç aylık vadeler ile peşinatsız ev sahibi olacağınızı gösterecektir.   Hangi tasarruf finans grubunda olacağınızı bu küçük bilgiler ile öğrenebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Faizsiz konut ya da faizsiz yazlık almak isterseniz, aylık taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz.  18 aydan 460 aya kadar herhangi bir ödeme yönteminde olabilirsiniz. Kira öder gibi ev almak için fırsatı değerlendirin.  2006 yılından beri devam eden Birevim binlerce kişiyi ev sahibi yaptı.

Birevim ev ödeme sistemleri dilerseniz kura ile dilerseniz kurasız tasarruf modellerinden birini değerlendirmeniz mümkün!

Maddi sıkıntılarınız varsa Birevim ile taksit ertelemesi yapabilirsiniz. Yeniden maddi rahatlığa kavuşursanız sıkıntısız ödemelerinize kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür.

Dilerseniz ön ödeme yaparak peşinatlı da ev satın alma hakkına sahipsiniz. Kredisiz ev alma avantajı ile kredisiz sistem avantajlarından yararlanabilirsiniz.  Her zaman öncelikle yapılması gereken;

Satın almak istediğiniz hayallerinizdeki evin bütçesine karar vermelisiniz. Ve tasarruf tutarınızı belirlemeniz gereklidir. Birevim ’de ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik durumunuza göre istediğiniz tasarruf modelini seçebilirsiniz.

Kredisiz nasıl ev alınır?  Birevim uzmanları ile aşağıdaki numaradan irtibata geçebilirsiniz.  Dilerseniz 444 23 53 numaralı hattan ülkenin herhangi bir yerinden ulaşarak size en yakın Birevim şubesini öğrenebilirsiniz.

Birevim Muğla Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Emirbeyazıt mah. Kurşunlu Cad. No:3

Menteşe /Muğla

0212 622 14 93

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 7 =