Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

birevim kredisiz ev

Trendyol ülkemizin en büyük ve en hızlı alışveriş şirketi olma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Şirket büyümesine devam ederken atılım yaptığı alanlarla da dikkat çekiyor. Trendyol araçlı kurye yani bir nevi kargo hizmeti sunulan bu yapı içerisinde ciddi miktarda para kazanmak söz konusudur.

Tabi bunu yapabilmeniz için çok ciddi zaman ayırmanız da gerekiyor. 10 TL aylık kazancın yanında günlük olarak motor kurye olarak hizmet vererek 720 TL kazanmanız söz konusudur. İnsanların talepleri ve istekleri arttıkça bir kuryenin veya araçlı kuryenin kazancı da otomatik olarak artıyor. Tabi bunu yaparken dikkat edilmesi gereke nokta çok ciddi bir zamanının bu işe harcanıyor olmasıdır.

Trendyol Aylık Ücret Ne Kadar?

Trendyol çatısı altında çalışan kuryelerin aylık ücretleri taşıdıkları paket başına göre değişmektedir. 70 paket taşıyan bir kurye için aylık maaş 4.390 TL olarak belirlenmiştir. 40 pakete kadar günlük 160 TL, 40 paket üstüyse ekstra 105 TL daha eklenerek sunulmaktadır.

200 paket taşıyan bir sürücü için aylık olarak 11.720 TL kazanmak mümkündür. Ancak bu çok ciddi bir iş gücünün ayrılması anlamına da gelmektedir. Büyük şehirlerde bu kazanç mümkün olmakla birlikte küçük şehirlerde bu kazana ulaşmak çok da mümkün olmamaktadır. Ancak yine de çok güzel bir kazanç kapısı ortaya çıkmaktadır.

Trendyol Araçlı Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Trendyol kurye başvurusu yapmak isteyenler için aranan belirli şartlar vardır. Öncelikle ne tür bir hizmet vereceğinizi seçmelisiniz. Ekpress kurye, kurye toplayıcı ve sipariş dağıtıcı seçenekleri vardır. Bunları tercih ettikten sonra motosiklet, hafif ticari araç ve kamyon seçenekleri de bulunuyor. Erkek adayın yapacağı başvuru için askerliğinin yapmış olması gerekiyor

Geçmişe yönelik olan hiçbir adli sicilinin olmaması gerekiyor. Yani temiz bir geçmişi olmalıdır. Ayrıca bundan sonra alınacak aracın 5 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bu standartlara uygun olan kişiler başvuru yapılacak. Yapılan inceleme sonucunda şartları sağlıyorsa kazanç elde etmek için iş başvurusuna onay verilecektir. Sizlerde bu sayede Trendyol Kurye olarak hizmet vermeye başlamış olacaksınız.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları 2021 Ne Kadardır?

Trendyol araçlı kurye olarak hizmet vermek isteyenlere ciddi kazançlara ulaşma şansı sunuyor. Öncelikle belirli paket sayılarına erişilmesi gerekiyor. 70-125-150-175-200 paket seçenekleri var. İlk 70 pakete kadar günlük 160 TL kazanıyorsunuz. Bu da aylık kurye maaşını 4.390 TL olarak belirlenmesini sağlıyor. Aylık gider çıktıktan sonra bu miktar bulunuyor. 200 paket seviyesine ulaşanlar için 160 TL’ye ek olarak 560 TL daha kazanma şansı sunuluyor. Bu da aylık maaşın 11.720 TL olmasını sağlıyor. Kazanç artıyor, ciro artıyor ve harcama da artıyor. Ama tatmin edici bir seviyeye ulaşmak mümkün olunuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =